Serwis Turystyczny - http://www.e-gory.info

 

Wielka Rzeczpospolita

 

RSS
środa, 31 stycznia 2007

Tomasz wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia, nie ma barier niemożliwych do przełamania. Nawet schody nie są dla "wózkowych" problemem, gdy kruszeją gorsze czasem bariery: w głowach ludzkich.

TFURCA PRZESTRZENI

15:58, marek.kosacz.op
Link Dodaj komentarz »


MOTOCROSS.COM
14:39, marek.kosacz.op
Link Komentarze (3) »

Beata Kawka - piękna, rudowłosa aktorka znana z serialu "Samo Życie" - znów jest wolna. Rozstała się z mężem po osiemnastu latach. Pozostali jednak przyjaciółmi.

Beata Kawka rozstała się z mężem

09:35, marek.kosacz.op
Link Komentarze (4) »
wtorek, 30 stycznia 2007

W szkole dzieci tak potraktowały praktykantkę, że wyszła z płaczem z sali. Naprawa sytuacji nie polega na tym, że wchodzi nauczyciel i odwołuje za karę wszystkie imprezy, typu wycieczka, dyskoteka, kino. Nie, trzeba jasno powiedzieć, jak się z tym czuję, z czym się nie zgadzam, ustalić sposób i termin nadrobienia materiału, który z powodu ich zachowania nie został zrealizowany. Oczekuję też, że przeproszą praktykantkę. To jest dla nich bardzo trudne. Przeprosić kogoś, z kogo się naśmiewały, samemu nauczyć się zadanej lekcji, wytłumaczyć swoje zachowanie dyrektorowi. Jednak dzięki temu może pojawić się refleksja, poczucie winy, w rezultacie zmiana zachowania.


Szansa na dobre wychowanie

20:32, marek.kosacz.op
Link Komentarze (4) »

Wśród rozlicznych potrzeb psychicznych (potrzeba miłości, bezpieczeństwa, akceptacji, uznania, twórczości) w wieku dojrzałym pojawia się potrzeba bilansu życia.

Potrzeby psychiczne starszego człowieka


20:22, marek.kosacz.op
Link Dodaj komentarz »


Cisza me mgle...
19:38, marek.kosacz.op
Link Komentarze (2) »

Uzależnienie od rodziców, w efekcie powodujące niezdolność do małżeństwa okazało się w opinii Rzymskiej Roty - najwyższego trybunału watykańskiego wystarczającym powodem do stwierdzenia nieważności małżeństwa - informuje "The Daily Telegraph".

Małżeństwo z maminsynkiem


17:00, marek.kosacz.op
Link Komentarze (12) »

Pomysł na otworzenie firmy Konstanty wziął się w 2006r z popularnego komiksu ktorego autorką jest PannaN.

Komiks o Konstantym

Od tamtej pory, wraz z PannąN projektujemy dla Was najbardziej unikalne, niespotykane wzory nadrukow oraz innych produktow w swoich pracowniach.

S K L E P
16:19, marek.kosacz.op
Link Dodaj komentarz »

Witam w Usvart-Zine, magazynie poświęconym w większości muzyce black & death metal z chrześcijańskim przesłaniem (choć mogą trafić się artykuły o innych gatunkach metalu). Zaprawdę, czeka Was ostra, bezkompromisowa, muzyczna jazda. Zapraszam do lektury! Dziś serwujemy...

L I N K

09:32, marek.kosacz.op
Link Komentarze (9) »
poniedziałek, 29 stycznia 2007

Mamo, tato, nie wiem, czy mój e-mail do was cokolwiek zmieni. Czy powinniście o mnie wiedzieć więcej. Czy jak już podzielę się z wami wszystkim troskami, to staniemy się bardziej szczęśliwi i zadowoleni. Raczej wątpię.

Te listy czekają na odpowiedź rodziców

20:30, marek.kosacz.op
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8