Serwis Turystyczny - http://www.e-gory.info

 

Wielka Rzeczpospolita

 

RSS
czwartek, 29 marca 2007

Skoro fajnie chwycił wątek imprezowo - kulinarny, to poroszę jeszcze o pomysły na wiosenne, lekkie jedzonko! Żeby można było z czystym sumieniem się opychać i czuć się świetnie! :)

21:54, marek.kosacz.op
Link Komentarze (32) »
środa, 28 marca 2007
Macham łapką z nad morza, a właściwie Zatoki Gdańskiej :) Tu jest masa świetnych ludzi! Szukam nowych dźwigów :)))
21:50, marek.kosacz.op
Link Komentarze (21) »
wtorek, 27 marca 2007

– Coś między nami pękło. Tak bez powodu. Zero kontaktu, brak porozumienia. Nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać. Wymiana zdań kończyła się sprzeczką lub awanturą. Stale podniesiony głos. Mijanie się w drzwiach. Kartki na lodówce: „Kup ziemniaki", „Zapłać rachunek za gaz". Tak żyć się nie da. Prosiła: – Porozmawiaj ze mną. Słyszała: – Daj mi spokój!

TEKST


11:27, marek.kosacz.op
Link Komentarze (7) »

Dźwig AK 850 GT, najsilnejsza maszyna 2007 roku. Udźwig do 1100 ton. Miodzio!


11:10, marek.kosacz.op
Link Komentarze (16) »

Specjalnie na mój użytek zaprojektował pojazd napędzany psami i kotami (zamiast silnikiem). Jego bardziej zaawansowany model Ojciec wyposażył w dodatkowego psa i kota biegu wstecznego.

Wspomnienie o Stanisławie Lemie

08:18, marek.kosacz.op
Link Dodaj komentarz »

Nie zgodziłam się i zagroziłam, że jeśli mnie zwolni, oskarżę ją o dyskryminację. Teraz czekam na jej reakcję. Boję się, że i tak mnie zwolni. Oczywiście nie za to, że jestem lesbijką, ale wiesz, zawsze można znaleźć pretekst.

Gej i lesbijka uczą dzieci twoje

07:58, marek.kosacz.op
Link Komentarze (24) »
poniedziałek, 26 marca 2007

Obok stwierdzeń podkreślających apostolskie pochodzenie oraz niezmienność dogmatów, istnieją wypowiedzi, które wskazują na ich ciągły rozwój. Należy przede wszystkim zauważyć, że dogmaty mają swój początek i pochodzenie.

DOGMATY - PRZYCZYNA ROZWOJU CZY KULA U NOGI?

21:06, marek.kosacz.op
Link Komentarze (13) »

Dwa razy w życiu widziałem pojedynek na gitary... Na zawsze pozostanie mi jednak tylko TA SCENA

20:00, marek.kosacz.op
Link Komentarze (8) »

Poduszeczka Zaky została zaprojektowana specjalnie z myślą o wcześniakach, które muszą być zostawiane w szpitalu, z dala od swoich mam. Ma ergonomiczny kształt, a jej rozmiary, waga oraz inne cechy mają naśladować dotyk dłoni i ramienia matki. Specjaliści sądzą, że świetnie się sprawdza w przypadku większości dzieci.


TEKST

19:00, marek.kosacz.op
Link Komentarze (12) »

Współczesne badania pokazują, że sny mają przede wszystkim funkcje pamięciowe, ułatwiają zapamiętywanie, przetwarzają i magazynują wiele informacji oraz pomagają adaptować się do pewnych sytuacji w naszym życiu. Mogą być pomocne w znalezieniu strategii rozwiązywania istotnych problemów.


Duchowość i sny
16:21, marek.kosacz.op
Link Komentarze (11) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8